Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Apartmány Margo Sun Kamzík

Apartmány Margo Sun Kamzík

Mistríky 400, Donovaly

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Apartmány Margo Sun Kamzík sa nachádzajú na Donovaloch len 1,5 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Ponúkajú ubytovanie s reštauráciou, barom a bezplatným Wi-Fi.

Počet izieb: 1

Vybavenosť zariadenia

  • Parkovisko

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Apartmány Margo Sun Kamzík o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške EUR 50. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Suma by vám mala byť vrátená do 14 dní od odchodu z ubytovania. Záloha vám bude vrátená bankovým prevodom v plnej výške po kontrole stavu ubytovania.

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
  • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (do 5 rokov (vrátane)) majú pri použití existujúcej postele pobyt zdarma Deti (do 11 rokov (vrátane)) majú pri použití prístelky pobyt zdarma Osoby (vo veku 12 a viac rokov) majú pri použití prístelky pobyt za € 12 na osobu a noc Nepridali ste žiadne detské postieľky. Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 14:00 do 16:00
  • Check-out od neuvedené do 10:00