Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Apartment Robin - Old Town

Apartment Robin - Old Town

12 Panská, Bratislava

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Ubytovanie Apartment Robin - Old Town sa nachádza v Bratislave 5 min. chôdze od miesta Michalská brána a 2,6 km od miesta Bratislava hlavná stanica. K dispozícii tu je bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.

Počet izieb: 1

Vybavenosť zariadenia

  • Parkovisko

Dôležité informácie

V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Apartment Robin - Old Town o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí od dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Spravované súkromným ubytovateľom

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je 30 EUR za deň.
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 2 rokov) majú pri použití postieľky pobyt zdarma Deti (až do a vrátane 2 rokov) majú pri použití existujúcej postele pobyt zdarma Nepridali ste žiadne prístelky. Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom.
  • Check-in od 15:00 do neuvedené
  • Check-out od neuvedené do 10:00