Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Apollo Hotel Bratislava

Apollo Hotel Bratislava

Dulovo námestie 1, Bratislava

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Hotel Apollo sa nachádza medzi Starým Mestom a bratislavskou obchodnou štvrťou, 1,5 km od novej budovy Slovenského národného divadla. Ponúka vám gurmánsku reštauráciu.

Počet izieb: 113

Vybavenosť zariadenia

  • Parkovisko

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí od dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Hostia mladší ako 18 rokov sa môžu ubytovať len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu. Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške EUR 300. Záloha bude účtovaná v hotovosti. Suma by vám mala byť vrátená pri odhlásení sa z ubytovania. Záloha vám bude vrátená v plnej výške v hotovosti po kontrole stavu ubytovania. Ak cestujete s deťmi, informujte, prosím, ubytovacie zariadenie vopred o ich veku. Jednotlivé služby v centre je potrebné objednať vopred na recepcii hotela. Vstup je povolený len hosťom, ktorí si rezervovali službu vopred. Hostí do centra odprevadí hotelový personál. Hostia, ktorí od ubytovania Apollo Hotel Bratislava požadujú potvrdenie na účely víz, sú povinní zaplatiť nevratný poplatok. Viac informácií vám poskytne priamo ubytovacie zariadenie. Meno na kreditnej karte použitej na vytvorenie rezervácie sa musí zhodovať s menom ubytovanej osoby. Ak na vytvorenie rezervácie použijete kreditnú kartu inej osoby, je potrebné predložiť autorizačný formulár, kópiu preukazu totožnosti držiteľa karty a kópiu použitej kreditnej karty.

  • Na rezervácie viac než 5 izieb sa môžu vzťahovať iné podmienky a príplatky.
  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je 18 EUR za deň.
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 2 rokov) majú pri použití postieľky pobyt za € 5 na osobu a noc Osoby (akéhokoľvek veku) majú pri použití prístelky pobyt za € 25 na osobu a noc Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 14:00 do 00:00
  • Check-out od 00:00 do 11:00