Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Holiday Resort Telgárt

Holiday Resort Telgárt

Telgárt 505, Telgárt

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Rezort Holiday Telgárt vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Súčasťou apartmánov v rezorte Holiday Telgárt je balkón, TV a kuchynka s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.

Počet izieb: 12

Vybavenosť zariadenia

  • Parkovisko

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Holiday Resort Telgárt o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy. Upozorňujeme, že registrácia mimo otváracích hodín recepcie nie je možná.

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 1 roku) majú pri použití postieľky pobyt za € 15 na osobu a noc Osoby (akéhokoľvek veku) majú pri použití prístelky pobyt za € 15 na osobu a noc Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 14:00 do 20:00
  • Check-out od 07:00 do 10:00